Haftuj Logi obrazki

 

Potrzebujesz kafelkowy wzór na ścianę albo na sweter robiony na drutach?Wybraliśmy najładniejsze obrazki, które nadają się na ozdobny wzór na ścianę albo na ubranie, poszewkę czy torbę.

 

Przejrzyj obrazki i wybierz coś dla siebie :) ... a jeśli nic nie znajdziesz... napisz do nas :)

Przerobimy dla Ciebie zdjęcie, rysunek lub stworzymy coś od nowa.

 

 

 

 

 


Nowy nabytek Klubu Falubaz [Zielonogórski Klub Żużlowy]

 

Na prośbę pani Jolanty Logi przygotowało logo Klubu Falubaz w postaci obrazka logicznego do zrobienia na drutach. Oto cała historia :)

"Od dawna dziergam różne rzeczy na drutach i na szydełku. Zaczęłam trochę pokazywać na FB i jedna pani zapytała czy nie zrobiłabym jej synkowi czapki z Myszką, maskotką klubu FALUBAZ.

Nie znałam tego klubu. Nie znałam logo. Znalazłam w Google ale nie potrafiłam tego sama rozrysować. Po pierwsze słabo wtedy widziałam, a po drugie wolałam zdać się na fachowców.

Zrobiłam zatem czapeczki i kominy na szydełku, a logo na drutach. Bardzo, bardzo Wam dziękuję za pomoc. Wysyłam zdjęcia.

Pozdrawiam, Jolanta Nowak"

 

 

 Dzieło pana Cezarego:

 

 

 Oto obrazkowa historia pani Magdy:

 

"Aranżację łazienki miałam w głowie od prawie dwóch lat, a że jestem osobą o dużej wyobraźni, pomyslów było mnóstwo (zaznaczę, że łazienka o wymiarach 1,5m x 2,1m z wnęką 0,80m x 0,30m wymaga sporych kombinacji). Jednym z nich był obrazek z mozaiki.

Najpierw wyszukałam firmę zajmującą się produkcją gotowych płatów mozaiki, które układa się jak puzzle. Niestety cena takiej usługi powaliła mnie z nóg. Postanowiłam, że sama zrobię taki projekt i zaczęłam działać. Szybko okazało się, iż nie jest to takie proste jak mi się na początku wydawało... Rysowanie obrazka w kratkach nie przyniosło oczekiwanego rezultatu.

Wtedy wpadłam na genialny pomysł - uwielbiam rozwiązywać obrazki logiczne, a taka mozaika to jak gotowy obrazek, więc zadzwoniłam do redakcji i przedstawiłam sprawę. Pomysł się spodobał, przesłałam kilka propozycji, a redakcja stworzyła dla mnie świetny wzór. Etapy powstawania jak i efekt końcowy sami możecie ocenić:)

Magda."

 

 

 A to zebra z megaobrazka pani Małgosi:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl